Szkoła z Talentem Fundacja Filantropijna Projekt - Mieczysław Dzikowski

Szkoła z talentem - Lokalna Fundacja Filantropijna Projekt

Cel i opis turnieju "Szkoła z talentem" - autor i realizator projektu Mieczysław Dzikowski

Jaki jest cel, zasięg działania i dla kogo jest turniej "Szkołą z talentem"

Młodzież w Kwidzynie jak w każdym miejscu na ziemi jest bardzo zdolna i utalentowana. Trzeba tylko jej o tym powiedzieć. Przekonać.. Tchnąć życie. Otoczyć opieką.

Miasto otoczyło doskonałą opieką całe rzesze młodzieży uzdolnionej sportowo . I bardzo dobrze ! Czas żeby w szerszym zakresie taką opiekę znalazła młodzież uzdolniona artystycznie.

W naszym kręgu zainteresowań będzie młodzież uzdolniona artystycznie w wielu dziedzinach..

Dotrzeć do nich jest bardzo trudno. Brak wiary w siebie. Nieumiejętność przełamania własnej nieśmiałości. Umykają gdzieś utalentowane dzieci, o których nigdy nie usłyszymy.

Proponujemy sposób na  wyłowienie tych brylancików i oszlifowanie.

Tym sposobem będzie organizacja cyklu działań pod ogólnym hasłem SZKOŁA Z TALENTEM adresowanym do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Chcemy skupić się na tych dwóch kategoriach wiekowych jedna grupa właśnie wybiera się do gimnazjum a druga grupa jest o krok od liceum.

Po wyłonieniu grupy chcielibyśmy zaprosić ich do współpracy i otoczyć opieką.

Czas pokaże jakie będą z tego korzyści.

Chciałbym polecić Państwa uwadze naszą nową propozycję zatytułowaną "SZKOŁA Z TALENTEM".

Zapraszam do współpracy mając nadzieję, że będzie to okazja do pokazania wielu ciekawych zjawisk artystycznych, przedsięwzięć, osobowości i inicjatyw.

SZKOŁA Z TALENTEM to paleta różnorodnych działań artystycznych mających na celu podniesienie rangi zajęć pozalekcyjnych na terenie szkoły. To znakomita możliwość spotkania młodych ludzi działających w tej samej dziedzinie i porównania swoich umiejętności, wrażliwości i dorobku.

Po sukcesach w nauczaniu, po sukcesach w szeroko pojętych działaniach sportowych czas pokazać, że nasza młodzież jest również utalentowana artystycznie.

SZKOŁA Z TALENTEM to tytuł dla placówki oświatowej, która uzyska największą ilość punktów w następujących konkursach artystycznych wchodzących w skład naszego przedsięwzięcia:

AUTOR I REALIZATOR PROJEKTU

MIECZYSŁAW DZIKOWSKI