święto chleba

”Smak Jesieni” - 2019 - Kwidzyn

Kolejna edycja Święta Chleba w Kwidzynie przygotowana przez Fundację Filantropijną Projekt


Smaki jesieni święto chleba - plakat


Smak Jesieni, Święto Chleba Kwidzyn 2019, targi staroci.

Lokalna Fundacja Filantropijna Projekt wraz z Kwidzyńskim Towarzystwem Kulturalnym serdecznie zaprasza na szesnastą edycję jesiennych Targów Staroci. Impreza nasza, pod nazwą „SMAK JESIENI” różnić się będzie od edycji wiosennej. W trakcie jej trwania prezentować się będą poszczególne szkoły z konkursami, piekarze będą obchodzić swoje „Święto chleba”, nie zabraknie innych akcentów związanych ze zbliżającą się jesienią.

Jesienne Targi Staroci odbędą się 21 września 2019 roku (sobota), na placu przed Biblioteką Miejsko-Powiatową przy ul. Piłsudskiego 21, w godz. 10.00-15.00.

Jednym z naszych celów jest wspomaganie dzieci i młodzieży w autorozwoju.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wniesienie darowizny na rzecz Fundacji.

Jedno miejsce wystawiennicze to darowizna w wysokości 20 zł. Z naszej strony zapewniamy kawę, herbatę, miejsce parkingowe oraz ławę do ekspozycji. W tym roku, pieniądze pozyskane ze zgłoszeń, w całości przekazane zostaną na akcję charytatywną, Zaczarowany Ołówek związaną ze wsparciem rozwoju dzieci i młodzieży z rodzin ubogich. Dlatego też, darowizna za zgłoszenie wpływać będzie bezpośrednio na konto Fundacji.

Obowiązywać będzie następująca forma zgłoszenia: Do dnia 15 września 2019 roku, opłatę - darowiznę za udział w Targach w wysokości 20 zł należy wpłacić na konto Lokalnej Fundacji Filantropijnej „Projekt”:


Lokalna Fundacja Filantropijna „Projekt”, ul. Warszawska 14,82-500 Kwidzyn

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Państwowy PKO BP o/Kwidzyn 40 1020 1778 0000 2202 0039 1342 z dopiskiem: DAROWIZNA -SMAK JESIENI + nazwisko osoby zgłaszającej się

Dokonanie wpłaty przelewem lub okazanie potwierdzenia dokonania wpłaty na podane konto na miejscu, równoznaczne będzie z zapewnieniem jednego stołu i stoiska do ekspozycji.


Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o dokonanie zgłoszenia do dnia 18 września 2019 !


Ze względu na szerszy program imprezy („święto chleba” oraz zajęcia dla dzieci) zapewniamy miejsca wyłącznie dla osób, które zgłoszą swój udział !!!

Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem:

Lokalna Fundacja Filantropijna Projekt ul. Warszawska 14 , 82-500 Kwidzyn

lub pod numerem telefonu:

665 440 781 lub 696 012 932

lub drogą internetową : lffprojekt@wp.pl www.ktk.ckj.edu.pl

Będziemy wdzięczni, jeśli zdecydujecie się Państwo wziąć udział w naszym przedsięwzięciu.

Serdecznie Zapraszamy!

p.s. niniejsza informacja nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem.

Prosimy o rozpowszechnianie tej ulotki i treści w niej zawartych wśród zainteresowanych osób. Dopiero potwierdzenie przyjazdu (poprzez dokonanie wpłaty na konto) jest równoznaczne z potwierdzeniem zgłoszenia.


pdfPobierz zawiadomienie o targach 2019- jesień (plik pdf 116 KB).