święto chleba

”Smak Jesieni” - 2018 - Kwidzyn

Kolejna edycja Święta Chleba w Kwidzynie przygotowana przez Fundację Filantropijną Projekt


Smaki jesieni święto chleba


Smaki Jesieni, Święto Chleba Kwidzyn 2018, targi staroci.

Lokalna Fundacja Filantropijna Projekt wraz z Kwidzyńskim Towarzystwem Kulturalnym serdecznie zaprasza na jedenastą edycję Jesiennych Targów Staroci. Impreza nasza, pod nazwą „SMAK JESIENI” różnić się będzie od edycji wiosennej.

W trakcie jej trwania prezentować się będą poszczególne szkoły z konkursami, piekarze będą obchodzić swoje „Święto chleba”, nie zabraknie innych akcentów związanych ze zbliżającą się jesienią.

Jesienne Targi Staroci odbędą się 29 września 2018 roku (sobota), na placu przed Biblioteką Miejsko-Powiatową przy ul. Piłsudskiego 21, w godz. 10.00-15.00.

Jednym z naszych celów jest wspomaganie działań fundacji na rzecz środowiska lokalnego.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wniesienie na rzecz Fundacji. Dlatego też, darowizna za zgłoszenie wpływać będzie bezpośrednio na konto Fundacji.

Jedno miejsce wystawiennicze to darowizna w wysokości 20 zł. Z naszej strony zapewniamy kawę, herbatę, miejsce parkingowe oraz ławę do ekspozycji.

Obowiązywać będzie następująca forma zgłoszenia: Do dnia 15 września 2018 roku, opłatę - darowiznę za udział w Targach w wysokości 20 zł należy wpłacić na konto Lokalnej Fundacji Filantropijnej „Projekt”:


Lokalna Fundacja Filantropijna „Projekt”, ul. Warszawska 14,82-500 Kwidzyn

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Państwowy PKO BP o/Kwidzyn 40 1020 1778 0000 2202 0039 1342 z dopiskiem: DAROWIZNA -SMAK JESIENI + nazwisko osoby zgłaszającej się

Dokonanie wpłaty przelewem lub okazanie potwierdzenia dokonania wpłaty na podane konto na miejscu, równoznaczne będzie z zapewnieniem jednego stołu i stoiska do ekspozycji.


Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o dokonanie zgłoszenia do dnia 15 września 2018 !


Ze względu na szerszy program imprezy („święto chleba” oraz zajęcia dla dzieci) zapewniamy miejsca wyłącznie dla osób, które zgłoszą swój udział !!!

Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem:

Lokalna Fundacja Filantropijna Projekt ul. Warszawska 14 , 82-500 Kwidzyn

lub pod numerem telefonu:

665 440 781 lub 696 012 932

lub drogą internetową : lffprojekt@wp.pl www.ktk.ckj.edu.pl

Będziemy wdzięczni, jeśli zdecydujecie się Państwo wziąć udział w naszym przedsięwzięciu.

Serdecznie Zapraszamy!

p.s. niniejsza informacja nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem.

Prosimy o rozpowszechnianie tej ulotki i treści w niej zawartych wśród zainteresowanych osób. Dopiero potwierdzenie przyjazdu (poprzez dokonanie wpłaty na konto) jest równoznaczne z potwierdzeniem zgłoszenia.


pdfPobierz zawiadomienie o targach 2018 - jesień (plik pdf 901 KB).


DZIECIĘCY PCHLI TARG – szczegółowe informacje
29.09.2018 r. (sobota), godz. 10.00 – 14.00 Wstęp wolny

Uwaga!!!

Lokalna Fundacja Filantropijna "Projekt" po udanym debiucie w roku ubiegłym, po raz drugi podejmuje wyzwanie: chcemy uczyć przedsiębiorczości najmłodszych!


Jeśli w Twoim pokoju zalega sterta niepotrzebnych zabawek, a marzy Ci się coś zupełnie nowego, mamy dla Ciebie propozycję: poszukaj upragnionej zabawki na naszym pchlim targu lub… spróbuj uzbierać pieniądze na jej zakup. 

Wystarczy, że przyjdziesz do nas 29 września o godzinie 10.00! Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Zarówno fani zakupów, jak i ci, co mają żyłkę do interesów. Pierwszych z pewnością ucieszy wybór nieprzebranej ilości najróżniejszych zabawek, natomiast drugich możliwość stworzenia własnego stoiska targowego. 


Zamień się w prawdziwego handlarza lub handlarkę – ustalaj ceny, negocjuj, wymieniaj i sprzedawaj! 


W zabawie biorą udział dzieci wraz z opiekunami.

Do wymiany możesz przynieść zabawki, które są sprawne i w dobrym stanie, także książki i płyty z filmami. Upewnij się, że zabawki na baterie mają włożone nowe baterie, a gry i puzzle zawierają wszystkie elementy. Nie przynoś zabawek militarnych! 


Możesz zgłosić swój udział do 25.09.2018 r., wysyłając mail na adres lffprojekt@wp.pl, z takimi oto informacjami: imię i nazwisko opiekuna oraz dziecka; numer telefonu opiekuna; rodzaj zabawek, które do nas przyniesiecie.


Regulamin wydarzenia Dziecięcy Pchli Targ

  1. Targ odbędzie się podczas imprezy Smak Jesieni na wyznaczonym przez organizatora miejscu wydzielonym przy ulicy Piłsudskiego dnia 29.09.2017 r. w godzinach 10:00 – 14:00.
  2. Zabawa polega na samodzielnym stworzeniu przez dzieci stanowiska targowego, wyłożeniu zabawek w miejscach wyznaczonych przez organizatora i ich wymianie lub sprzedaży.
  3. Aby wziąć udział w Pchlim Targu należy wysłać na adres lffprojekt@wp.pl lub dostarczyć do siedziby LFF Projekt ul. Warszawska 14 do dnia 25.09.2018 r. zgłoszenie, o którym mowa wyżej.
  4. Każde dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej.
  5. Do wymiany można przynosić wyłącznie przedmioty przeznaczone do zabawy dla dzieci, w tym także książki, płyty z filmami itp.
  6. Zabawki muszą być w dobrym stanie, kompletne i działające. Zabawki działające na baterie muszą mieć włożone nowe baterie.
  7. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia zabawek i akcesoriów militarnych (karabinów, mieczy, czołgów, pistoletów itp.)

Lokalna Fundacja Filantropijna "Projekt"

ul. Warszawska 14, 82 - 500 Kwidzyn

tel. 696 012 932


pdfPobierz szczegółowe informacje (plik pdf 71 KB).